Forum dla nastolatek, porozmawiajmy o swoich problemach i wątpliwościach.

Forum dla nastolatek, porozmawiajmy o swoich problemach i wątpliwościach.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Zapraszam do logowania.

#1 2009-05-09 13:04:33

Taka.Ona

Żółwi Transfer

Zarejestrowany: 2009-05-09
Posty: 1
Punktów :   

Nie wiem już co mam robić.

Mam problem...
W skrócie chodzi o to, że na wakacjach miałam chłopaka. Powiedziałam o tym przyjaciółce(O) , ale przeczytała też to jej koleżanka (S). I ona go zaprosiła go do znajomych na nk, że niby chciała sprawdzić czy zaakceptuje jej zaproszenie. I zaakceptoewał. Ja z powodów osobistych musiałam z nim zerwać. Pokłóciliśmy się, ale po jakimś czasie mnie przeprosił i powiedział, że możemy zostać przyjaciółmi. Zgodziłam się.
On mi zaczął pisać, że ma dziewczynę i chce kilka rad. To mu je dałam bo myślałam, że nie kłamie. I ta (S) powiedziła (O), że Ona z nim pisze już od dłuższego czasu i powiedział, że się w niej zakochał. I powiedział jej, że okłamywał mnie, że ma dziewczynę. Ja nie wiedziałam co robić. Napisałam do niego i powiedział, że tak było, ale kłamał tylko z tą dziewczyną.
I tydzień temu (S) powiedziała mi, że On chce się zabić i ma wszystko zaplanowane. Ja nie wiedziałam czy mam mu wierzyć bo przecież już mnie okłamał. Miał to zrobić w niedzielę, ale napisał mi, że obiecał coś komuś i musi to przełożyć. I, że do wtorku musimy się jeszcze z nim pomęczyć.
Ja od wtorku nie miałam z nim kontaktu. Wceśniej rozmawiałam z nim 3 razy dziennie a od 5 dni w ogóle. Nie wiem co mam zrobić jak się dowiedzieć czy żyje. Czuje się winna. Myślę, że gdybym nie zerwała z nim (S) nie wiedziałaby, że On istnieje i wszystko byłoby OK.
;(( Pomóżcie. Odkąd o tym wiem,chodzę przymulona.  Wiem, że to jest długie, ale naprawdę potrzebuje pomocy..

Offline

 
Miłej zabawy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl